Додади коментар

Чаша за прибор

Чаша за прибор

50,00 ден.
42,00 ден.
Шифра на производ: 2НС195

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Чаша за моливи; материјал жица; боја сребрена; димензии 80*80*95мм.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

130,00 ден.
110,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
425,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
102,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
42,00 ден.
Во кошничка

950,00 ден.
807,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места