Додади коментар

Чаша за прибор

Чаша за прибор

50,00 ден.
Шифра на производ: 2НС196

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Чаша за моливи; материјал жица; боја црна; димензии 80*80*95мм.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места