Додади коментар

Полици за документи

Полици за документи

550,00 ден.
Шифра на производ: 2НС198

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Полици за документи; содржина 3 полици; материјал жица; димензии 350*295*275мм.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места