Додади коментар

Патрони за налив перо

Патрони за налив перо

20,00 ден.
Шифра на производ: 2НС602

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Патрони за налив перо; пакување *6 парчиња; боја на мастило сина.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места