Додади коментар

ХАРТИЈА ФОТО 240ГР. 25л.-1

ХАРТИЈА ФОТО 240ГР. 25л.-1

280,00 ден.
Шифра на производ: 2Е240

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

фото хартија; 240гр./м2; 25 листа.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

95,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

360,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места