ДРВЕНИ Б.ЏОТО (275800-275000) 1/12-10

Додади коментар

ДРВЕНИ Б.ЏОТО (275800-275000) 1/12-10

ДРВЕНИ Б.ЏОТО (275800-275000) 1/12-10

130,00 ден.
Шифра на производ: 2Д45726

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Висококвалитетни дрвени боици; 12 бои; триаголна форма; мека и мазна мина со дијаметар 3.3 mm. за интензивно боење; мината е отпорна на кршење и лесно се остри.

Тежина гр.

23,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места