Додади коментар

Лепило течно

Лепило течно

35,00 ден.
30,00 ден.
Шифра на производ: 2ТЕ104

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Лепило течно. Содржина 20 гр.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

270,00 ден.
229,00 ден.
Во кошничка

800,00 ден.
680,00 ден.
Во кошничка

25,00 ден.
21,00 ден.
Во кошничка

115,00 ден.
98,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
51,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места