Додади коментар

Сет за биро

Сет за биро

950,00 ден.
Шифра на производ: 2АК1355

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

канцелариски сет 1/6; содржина: чаша за моливи, коцка со листови за прибелешки, чашка за спајалици, хоризонтални полици*3, вертикална полица и корпа за отпадоци.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места