ДРВЕНИ Б.ГИОТО (275900-275100)1/24-10

Додади коментар

ДРВЕНИ Б.ГИОТО (275900-275100)1/24-10

ДРВЕНИ Б.ГИОТО (275900-275100)1/24-10

190,00 ден.
Шифра на производ: 2Д45727

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Висококвалитетни дрвени боици; 24 бои; триаголна форма; мека и мазна мина со дојаметар 3.3 mm. за интензивно боење; мината е отпорна на кршење и лесно се остри.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

809,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места