Додади коментар

Табла

Табла

50,00 ден.
42,00 ден.
Шифра на производ: 2АК1473

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

табла мала црна; за пишување со креда.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3000,00 ден.
2550,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.
4675,00 ден.
Во кошничка

999,00 ден.
849,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
17,00 ден.
Во кошничка

999,00 ден.
849,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места