Додади коментар

Полица за документи

Полица за документи

130,00 ден.
Шифра на производ: 2АК2070

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

полица за документи вертикална.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места