Додади коментар

Пластелин

Пластелин

70,00 ден.
Шифра на производ: 2КО1315

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Сетот вклучува десет основни светли бои. Идеален е за предучилишна и училишна употреба. Исклучително меки и лесни за обликување. Боите може да се мешаат заедно за да се постигне широк спектар на нијанси.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

480,00 ден.
408,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места