Додади коментар

Сув пастел 1/12

Сув пастел 1/12

337,00 ден.
286,00 ден.
Шифра на производ: 2КО85820

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

сув пастел 1/12; 12 меки пастелни бои, со димензии 7*7*75 мм.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

24,00 ден.
20,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
25,00 ден.
Во кошничка

65,00 ден.
55,00 ден.
Во кошничка

360,00 ден.
306,00 ден.
Во кошничка

267,00 ден.
227,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места