ДРВЕНИ БОИЦИ ЏАМБО ЏИОТО - 12

Додади коментар

ДРВЕНИ БОИЦИ ЏАМБО ЏИОТО - 12

ДРВЕНИ БОИЦИ ЏАМБО ЏИОТО - 12

200,00 ден.
Шифра на производ: 2Д221500

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Дрвени боици џамбо; 12 бои; со мека и мазна мина, со дебелина 5мм.;

Останати производи од оваа група

Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места