ФЛОМАСТЕРИ ЏИОТО 1/96

Додади коментар

ФЛОМАСТЕРИ ЏИОТО 1/96

ФЛОМАСТЕРИ ЏИОТО 1/96

700,00 ден.
595,00 ден.
Шифра на производ: 2Д521500

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

висококвалитетни фломастери, 96 интензивни бои, дијаметар на врв 2,8мм.; се перат лесно само со вода; не се токсични.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
357,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
68,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
357,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
357,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
144,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места