ЛЕПАК СТИК 40ГР. ЏИОТО (540300)-24

Додади коментар

ЛЕПАК СТИК 40ГР. ЏИОТО (540300)-24

ЛЕПАК СТИК 40ГР. ЏИОТО (540300)-24

115,00 ден.
98,00 ден.
Шифра на производ: 2Д540600

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Универзално лепило во стик; содржина 40гр.; се користи за лепење на секаков вид хартија; не е токсично; се пере лесно со ладна вода; идеално за работа во училиште и канцеларија.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

800,00 ден.
680,00 ден.
Во кошничка

25,00 ден.
21,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
17,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
102,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
25,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места