УКРАСНА ЛЕНТА МЕТАЛИК 10ММ.*30М. ЦРВЕНА-ЗЛАТНА-

Додади коментар

УКРАСНА ЛЕНТА МЕТАЛИК 10ММ.*30М. ЦРВЕНА-ЗЛАТНА-

УКРАСНА ЛЕНТА МЕТАЛИК 10ММ.*30М. ЦРВЕНА-ЗЛАТНА-

130,00 ден.
Шифра на производ: 2Ф21137

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

украсна лента металик; димензии 10мм.*30м.; боја златна и црвена

Останати производи од оваа група

Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места