УКРАСНА ХАРТИЈА ВО РОЛНА 60ГР. 70СМ.*2М.-

Додади коментар

УКРАСНА ХАРТИЈА ВО РОЛНА 60ГР. 70СМ.*2М.-

УКРАСНА ХАРТИЈА ВО РОЛНА 60ГР. 70СМ.*2М.-

50,00 ден.
Шифра на производ: 2Ф35219

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

украсна хартија во ролна; хартија 60г./м2, димензии 70см.*2м.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

35,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

45,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места