Куфер мал, виолетов Zambia

Додади коментар

Куфер мал, виолетов Zambia

Куфер мал, виолетов Zambia

6000,00 ден.
Шифра на производ: 2Г11342226

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Мек кабински куфер , со капацитет до 31 L и 4 двојни тркала. Материјалот е полиестер, а неговата внатрешност е составена од висококвалитетна постава и внатрешна преграда. Има големина погодна за кабината и структурата на неговите материјали го прави лесен по тежина, совршен за мобилност. TSA заклучување. Димензии: 38x55x20 см.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

5500,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места