Куфер среден, црн Zambia

Додади коментар

Куфер среден, црн Zambia

Куфер среден, црн Zambia

6500,00 ден.
Шифра на производ: 2Г11344601

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Мек куфер со средна големина, со капацитет до 60 L и 4 двојни тркала. Материјалот е полиестер, а неговата внатрешност е составена од висококвалитетна постава и внатрешна преграда. Може да се прошири за поголем капацитет. TSA заклучување. Димезии: 41x69x26 см.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места