Креда во боја 1/24

Додади коментар

Креда во боја 1/24

Креда во боја 1/24

250,00 ден.
Шифра на производ: 2П0031-24

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Креда во боја 1/24; 24 парчиња безпрашна креда, 7 бои, за цртање на хартија, картон и други нерамни површини; дијаметар на креда 18 мм. висина 100 мм.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

30,00 ден.
25,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
42,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
42,00 ден.
Во кошничка

230,00 ден.
195,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
59,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места