Додади коментар

Дрвени боици 1/24

Дрвени боици 1/24

180,00 ден.
153,00 ден.
Шифра на производ: 2П504-24

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Дрвени боици 1/24; 24 бои, дебелина на мина 2,9 мм., хексоаголна форма на боиците; FSC сертификат;

Останати производи од оваа група

Во кошничка

850,00 ден.
722,00 ден.
Во кошничка

809,00 ден.
688,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
51,00 ден.
Во кошничка

145,00 ден.
123,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
144,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места