Додади коментар

Акварелни боици 1/12

Акварелни боици 1/12

170,00 ден.
Шифра на производ: 2П545-12

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

акварелни боици 1/12; 12 бои, дебелина на мина 2,9 мм., хексоаголна форма на боиците; FSC сертификат;

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места