Додади коментар

Дрвени боици 1/216

Дрвени боици 1/216

1345,00 ден.
1143,00 ден.
Шифра на производ: 2П507216

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Дрвени боици 1/216; 12 бои, 216 парчиња, дебелина на мина 2,9мм., хексоаголна форма на боиците; пакувани во пвц кутија; FSC сертификат.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
102,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
102,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
187,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

850,00 ден.
722,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места