Мојата прва книга со прозорчиња – ЕМОЦИИ

Додади коментар

Мојата прва книга со прозорчиња – ЕМОЦИИ

Мојата прва книга со прозорчиња – ЕМОЦИИ

340,00 ден.
272,00 ден.
Шифра на производ: 7500954

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието содржи 6 волшебни прозорчиња, симпатични илустрации комбинирани со неверојатен механизам: учењето како да се искажуваат емоциите никогаш не било олку... волшебно! Отвори го прозорчето на оваа страна и ќе видиш што се случува кога неправилно ги искажуваш! Отвори го прозорчето на оваа страна и ќе видиш што се случува кога правилно ги искажуваш! Тврд повез 19.5 х 20 см 12 страници со 6 волшебни прозорчиња

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
280,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
96,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
96,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места