Додади коментар

ЖИВОТНИТЕ ОД СВЕТОТ

ЖИВОТНИТЕ ОД СВЕТОТ

790,00 ден.
Шифра на производ: 7500974

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ова издание претставува звучна книга која овозможува при допир детето да ги слушне звуците на животните од светот. Допри, почувствувај и слушни! Допри го клунот на папагалот и косичката на алпаката, почувствувај колку е меко крзното на коалата и слушни ги нивните стихови! Тврд повез 22 х 22 см 12 страници со посебен тврд повез и заоблени страницикои се наменети и приспособени за деца на помала возраст за лесно и безбедно користење.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

570,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

399,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места