Додади коментар

Микроскоп

Микроскоп

950,00 ден.
Шифра на производ: 2Д621093

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Откријте го невидливиот микрокосмос со едукативниот микроскоп Luna Toys! Тој е богато опремен со помошни алатки и леќи за зголемување од 100X, 200X и 450x кои ги прават набљудувањата уште пофантастични! Идеална едукативна игра која секое дете ќе го воведе во светот на науката. Марка: Luna Toys. Димензии: 24x21x9 cm. Со светлина. Работи на батерии. Вклучува помошни алатки. Погоден за деца од 3+ години.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1250,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

960,00 ден.
Во кошничка

1650,00 ден.
Во кошничка

1600,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места