Додади коментар

Телескоп

Телескоп

1950,00 ден.
Шифра на производ: 2Д621095

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Време е да ги откриете тајните на вселената со едукативниот телескоп Luna Toys кој ќе ги воодушеви децата! Марка: Luna Toys. Лесен за употреба пренослив телескоп со статив и висококвалитетни леќи го прават погледот посветол и појасен. Обезбедува големо зголемување 20x / 30x / 40x D75 mm. - леќа од 52 мм. Погоден за деца од 3+ години. "

Останати производи од оваа група

Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

2800,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
Во кошничка

3300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места