Фломастери со светки 8

Додади коментар

Фломастери со светки 8

Фломастери со светки 8

265,00 ден.
Шифра на производ: 2Д646529

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Litlies Paint Markers with Glitter 8 Colors се погодни за развивање на детскиот уметнички израз и креативност со прибор за сликање кои се безбедни и ги исполнуваат сите спецификации. Тие нудат бескрајни часови забава и креативна активност со прекрасни слики и изработки на училиште, дома и пошироко! Совршено за книжење на белешки, занаети, постери и многу повеќе! Бренд: The littlies. Маркерите имаат фин врв од 3,8 mm. Ултра издржливи долготрајни маркери со вентилирано капаче. Мастилото на маркерите е на база на вода и не е токсично, светките лесно се мие од рацете и облеката. Пакетот вклучува 8 шарени маркери.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

240,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места