Додади коментар

Дрвени бои 24

Дрвени бои 24

150,00 ден.
Шифра на производ: 2Д646757

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Боичките во 24 бои се идеални за развивање на детскиот уметнички израз и креативност со прибор за сликање кои се безбедни и ги исполнуваат сите спецификации. Тие нудат бескрајни часови забава и креативна активност со прекрасни слики и изработки на училиште, дома и пошироко! Бренд: The littlies. Еколошките боички без дрво се нетоксични и имаат издржлив врв од 3 мм. Лесно се гребе. Пакетот вклучува 12 светли шарени боички.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

196,00 ден.
Во кошничка

840,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места