Додади коментар

Дрвени бои џамбо 12

Дрвени бои џамбо 12

150,00 ден.
Шифра на производ: 2Д646758

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Дрвени боички во 12 бои идеални за развој на детскиот уметнички израз и креативност со материјали за сликање кои се безбедни и ги исполнуваат сите спецификации. Тие нудат бескрајни часови забава и креативна активност со прекрасни слики и изработки на училиште, дома и пошироко! Бренд: The littlies. Еколошките боички без дрво се нетоксични и имаат издржлив, тенок врв од 4 мм. Пакетот вклучува 12 светли шарени боички.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

196,00 ден.
Во кошничка

840,00 ден.
Во кошничка

230,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места