Невролошки преглед

Додади коментар

Невролошки преглед

Невролошки преглед

450,00 ден.
Шифра на производ: 7300142

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Автор – Арбен Н. Таравари Ова издание содржи 16 поглавја од областа на неврологијата кои се детално обработени, доволно добро објаснети и илустрирани со адеквтни слики коишто помагаат за подобро разбирање на опишаните содржини. Изданието е наменето за специјализантите по неврологија и специјализантите по сродние дисциплини, како и на студентите по општа медицина. Мек повез 276 страници 17 х 23 см

Останати производи од оваа група

Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места