Патофизиологија ТЕСТОВИ

Додади коментар

Патофизиологија ТЕСТОВИ

Патофизиологија ТЕСТОВИ

80,00 ден.
Шифра на производ: 7300404

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Тестови од патофизиологија со одговори и коментари. Што, како и зошто? Мек повез 268 страници 17х24 см

Останати производи од оваа група

Во кошничка

756,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

690,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места