Основни принципи на современата НЕВРОЛОГИЈА

Додади коментар

Основни принципи на современата НЕВРОЛОГИЈА

Основни принципи на современата НЕВРОЛОГИЈА

690,00 ден.
Шифра на производ: 7300132

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Тврд повез 644 страници 17.5 х 24.5 см

Останати производи од оваа група

Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

811,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места