Основи на механичка вентилација

Додади коментар

Основи на механичка вентилација

Основи на механичка вентилација

400,00 ден.
Шифра на производ: 7300141

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мек повез 307 страници 14.5 х 20.5 см

Останати производи од оваа група

Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

1500,00 ден.
Во кошничка

756,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места