Додади коментар

Калкулатор

Калкулатор

600,00 ден.
510,00 ден.
Шифра на производ: 2ми159005

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Калкулатор со 228 математички функции; димензија 26х16,5х2,5 см; напојување соларно и батериско

Останати производи од оваа група

Во кошничка

60,00 ден.
51,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
102,00 ден.
Во кошничка

380,00 ден.
323,00 ден.
Во кошничка

230,00 ден.
195,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
212,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места