ПАПКА КАРТОНСКА СО ЛАСТИК А4 ФРОЗЕН

Додади коментар

ПАПКА КАРТОНСКА СО ЛАСТИК А4 ФРОЗЕН

ПАПКА КАРТОНСКА СО ЛАСТИК А4 ФРОЗЕН

199,00 ден.
169,00 ден.
Шифра на производ: 2СТ322270

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

40,00 ден.
34,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
187,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
127,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
170,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
59,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места