Боенка Disney Frozen

Додади коментар

Боенка Disney Frozen

Боенка Disney Frozen

150,00 ден.
Шифра на производ: 2Д658149

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Новата боенка Disney Frozen е совршена за бескрајни часови креативност на училиште, дома и во движење. Марка: Disney. Димензии на блокот за цртање: А4. Вклучува: 32 страници за боење. Посебните боенки на најпопуларните детски ликови на Disney нудат бескрајни моменти на боја и креативност за момчињата и девојчињата!

Останати производи од оваа група

Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места