Играј и откривај ги... СПРОТИВНОСТИТЕ

Додади коментар

Играј и откривај ги... СПРОТИВНОСТИТЕ

Играј и откривај ги... СПРОТИВНОСТИТЕ

250,00 ден.
175,00 ден.
Шифра на производ: 7500936

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Интерактивна сликовница со разни начини како децата да учат на забавен начин. Децата ќе ги научат спротивностите. голем – мал висок – низок зад – пред ладно – топло брз – бавен надвор – внатре и друго. Формат – 14 см х 14 см Тврд повез на корица и на внатрешни страници 10 страници

Останати производи од оваа група

Во кошничка

350,00 ден.
245,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
238,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
84,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
84,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
238,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места