Додади коментар

ЗАШТИТНА МАСКА KN95

ЗАШТИТНА МАСКА KN95

70,00 ден.
Шифра на производ: 2НС55090

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

14,00 ден.
Во кошничка

14,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места