30 НАЈДОБРИ ФУДБАЛЕРИ НА СИТЕ ВРЕМИЊА

Додади коментар

30 НАЈДОБРИ ФУДБАЛЕРИ НА СИТЕ ВРЕМИЊА

30 НАЈДОБРИ ФУДБАЛЕРИ НА СИТЕ ВРЕМИЊА

490,00 ден.
Шифра на производ: 7500983

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

СПОРТСКИ ПРИКАЗНИ Ова се фудбалските шампиони кои поседуваат сѐ: дриблинг, креативна визија, сила, брзина... Но над сѐ, сите тие поседуваат непоколеблив дух. Од Лионел Меси до Кристијано Роналдо, од Џиџи Буфон до Пеле и многу, многу други... Ова се профилите на 30 играчи од светска класа кои ја променија историјата на фудбалот. Важни факти и анегдоти низ кои се раскажани нивните возбудливи и восхитувачки приказни за личните тешкотии и надежта, за неверојатни богатства и великодушноста, за посветеноста и решителноста, но пред сѐ, за желбата за победа. Тврд повез 100 страници 23,5 х 26,5 см

Останати производи од оваа група

Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места