Додади коментар

КРАДЕЦ НА ИНТЕРНЕТ

КРАДЕЦ НА ИНТЕРНЕТ

300,00 ден.
210,00 ден.
Шифра на производ: 7600884

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

КРАДЕЦ НА ИНТЕРНЕТ (и други пиеси за деца) Ванчо Полазаревски Крадец на интернет е вонредно бујна и богата збирка пиеси која на детето му овозможува прекрасни мигови на учење и осознавање на бројни поими кои му се потребни во неговиот развој. Бидејќи концептуално е современо осмислена и визуелно привлечна, бездруго ќе си го најде својот пат до најмладите читатели. Мек повез 86 стр. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
210,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
210,00 ден.
Во кошничка

209,00 ден.
146,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места