МАЛКУ СТРАШНА ПРИКАЗНА

Додади коментар

МАЛКУ СТРАШНА ПРИКАЗНА

МАЛКУ СТРАШНА ПРИКАЗНА

200,00 ден.
140,00 ден.
Шифра на производ: 7600885

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

МАЛКУ СТРАШНА ПРИКАЗНА Виолета Ѓуровска Малку страшна приказна доаѓа со „Упатство за употреба“ во кое се вели: „Не почнувајте да ја читате оваа книга ако не сте доволно големи, ниту ако не сте доволно дете.“ Преку ова „упатство“ читателите доаѓаат до сознание дека книгата е наменета за сите, барем за сите кои во себе го негуваат детето. Детето кое секој од нас треба да го чува и негува за да можеме во континуитет да се развиваме во квалитетни и вистински личности. Мек повез 44 стр. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
175,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
210,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
210,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места