ДРН-ДРН И МОРЕТО ОД ПРИКАЗНИ

Додади коментар

ДРН-ДРН И МОРЕТО ОД ПРИКАЗНИ

ДРН-ДРН И МОРЕТО ОД ПРИКАЗНИ

300,00 ден.
210,00 ден.
Шифра на производ: 7600888

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

ДРН-ДРН И МОРЕТО ОД ПРИКАЗНИ Трајче Кацаров Драмата Дрн-дрн и морето од приказни од авторот Трајче Кацаров претставува интересен, волшебен сплет на реалното и на имагинарното. Авторот на еден вешт начин, навидум преку едноставен пристап, го врамува дејствието во единаесет часот од денот, во единаесетчасовен период, во осумнаесет сцени, преку ликови кои носат имиња навидум интересни за детскиот свет. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
210,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
210,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места