ПАТУВАМЕ ВО СКАЗНОВИЈА

Додади коментар

ПАТУВАМЕ ВО СКАЗНОВИЈА

ПАТУВАМЕ ВО СКАЗНОВИЈА

300,00 ден.
210,00 ден.
Шифра на производ: 7600889

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

ПАТУВАМЕ ВО СКАЗНОВИЈА Глигор Поповски Најголема вредност на овие сказни е начинот на кој тие му се нудат на читателот и како четиво и како своевидна покана за нови, бесконечно многу сказнувања. Според јунаците на овие сказни, светот на волшепствата со својата убавина и добрина нема ни крај ни почеток, туку јури како некој сказна-воз. Секој од нас некаде си ја има својата Сказновија.

Повез

Мек повез

Број на страници

192

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
175,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
210,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места