Додади коментар

ХАРТИЈА КОПИ-ФАБР.федригони и сл. 80Г.

ХАРТИЈА КОПИ-ФАБР.федригони и сл. 80Г.

360,00 ден.
Шифра на производ: 200003

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Хартија А4 фотокопирна; 80г/м2, 500 листа во пакување.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

472,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

472,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

472,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места