Додади коментар

НАСМЕАНИ СТИХОВИ

НАСМЕАНИ СТИХОВИ

200,00 ден.
Шифра на производ: 7600894

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

„НАСМЕАНИ СТИХОВИ“, поетска книга за деца, чии стихови најмладите читатели ги доживуваат кака музика, стихови кои освојуваат на прво читање и бараат да бидат препрочитани одново и одново. Стихови полни со живот, во кој децата се запознаваат со животните, птиците, инсектите, бубачките, билките и цвеќињата, со радоста и тагата, но секогаш умеат да измамат насмевка, Авторката Сузана Мицева има моќ да гледа низ очите на детето, испреплетувајќи го реалното со фантастичното, подеднакво шармантно и за големите и за малите, и за децата и за возрасните.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места