ПЛАСТЕЛИН 8*56ГР. + 13 АЛАТИ ЗА МОДЕЛИРАЊЕ

Додади коментар

ПЛАСТЕЛИН 8*56ГР. + 13 АЛАТИ ЗА МОДЕЛИРАЊЕ

ПЛАСТЕЛИН 8*56ГР. + 13 АЛАТИ ЗА МОДЕЛИРАЊЕ

390,00 ден.
Шифра на производ: 2Ф8485

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ПЛАСТЕЛИН 8*56ГР. + 13 АЛАТИ ЗА МОДЕЛИРАЊЕ

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

850,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места