Мојот прв германски сликовен речник

Додади коментар

Мојот прв германски сликовен речник

Мојот прв германски сликовен речник

250,00 ден.
Шифра на производ: 7500741

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Мојот прв германски сликовен речник претставува основна алатка за почетно изучување на германскиот јазик. Преку илустрации прикажани се основните поими што треба детето да ги совлада и разбере. Преку овој речник учењето на германскиот јазик ќе биде лесно и забавно!

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места