Додади коментар

ЈАС СУМ ТИНЕЈЏЕР

ЈАС СУМ ТИНЕЈЏЕР

250,00 ден.
Шифра на производ: 9100298

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Вистина е дека многу сте пораснале или пак, кај вас сѐ уште не се забележуваат никакви промени, та сте загрижени зошто сте останале ниски или малку пополни од останатите, или пак сте премногу слаби... Во пубертетот, физичките промени може толку брзо да се случуваат, така што во некои случаи, нема доволно време да се свикнете на нив, додека пак, кај други, се чини, никогаш нема да се случат! Тој е прекрасен период за повеќето момчиња и девојчиња, а истовремено сложен за многумина од нив. Еден едноставен водич како овој, може да ви помогне на вашиот пат! Тврд повез 47 страници Димензии: 17х25

Останати производи од оваа група

Во кошничка

590,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места